تلفن امـــداد خــودرو سـمـنان 096460

facebookinstagramyougoogleaparat
شنبه سی و یکم تیر ۰۲
(32)
(1)
تلفن امـــداد خــودرو سـمـنان 096460

امداد خودرو سـمـنان

شرکت امداد خودرو سمنان با تیم حرفه‌ای، پوشش جغرافیایی گسترده در شهر و جاده های استان سمنان، با خدمات متنوع و سرعت عمل عالی، به عنوان انتخابی ایده‌آل برای خدمات امداد خودرو شبانه روزی درشهرسمنان با شماره 096460بدون پیش شماره محسوب می‌شود. با قیمت منصفانه و رضایت مشتریان، این شرکت به عنوان خدمات حمل خودرو،تعمیر خودرو در محل و قابل اعتماد در زمینه امداد و تعمیر خودروها در سمنان شناخته می‌شود. بنابراین، بهتر است رانندگان سمنانی و مسافران در صورت نیاز به شماره تماس امداد خودرو تماس بگیرند و از خدمات حرفه‌ای و کارآمد امداد خودرو استفاده نمایید.

امداد خودرو سمنان
شرکت امداد خودرو سمنان با تیم حرفه‌ای،

پوشش جغرافیایی گسترده در شهر و جاده های استان سمنان، خدمات متنوع و سرعت عمل، به عنوان انتخابی ایده‌آل برای خدمات امداد خودرو شبانه روزی درشهرسمنان با شماره 096460بدون پیش شماره محسوب می‌شود. با قیمت منصفانه و رضایت مشتریان، این شرکت به عنوان خدمات حمل خودرو،تعمیر خودرو در محل و قابل اعتماد در زمینه امداد و تعمیر خودروها در سمنان شناخته می‌شود. بنابراین، بهتر است رانندگان سمنانی و مسافران در صورت نیاز به شماره تماس امداد خودرو تماس بگیرند و از خدمات حرفه‌ای و کارآمد امداد خودرو استفاده نمایید.

امداد خودرو سمنان

 

خدمات متنوع شرکت امداد خودرو سمنان شبانه روزی شامل چیست؟
شرکت امداد خودرو سمنان شبانه روزی مجموعه‌ای از خدمات گسترده را در اختیار رانندگانی که خودروی آنها به دلیل نقص فنی و یا حادثه دیدن در تصادفات و... گرفتار شده اند خدمات ارائه می‌دهد. این خدمات شامل جوشکاری و باتری‌سازی، تعمیرات معمولی و اضطراری، کشف عیوب و تعمیرات موتور، خروج خودرو از موقعیت‌های گیرکردگی و ریسک پذیری می‌شود. همچنین، در صورت لزوم، امکان تامین قطعات یدکی نیز فراهم می‌ کنند.

 

امداد خودرو


تیم حرفه‌ای و ماهر امداد خودرو شبانه روزی سمنان:
شرکت امداد خودرو سمنان کارشناسان و تکنسین‌های حرفه‌ای و ماهر را در اختیار دارد. این تیم با تجربه و دانش منحصربفرد خود، قادر به ارائه خدمات امداد خودرو در هر ساعت از شبانه‌روز است.

امداد خودرو سمنان 


پوشش جغرافیایی گسترده حمل خودرو :
شرکت امداد خودرو استان سمنان تلاش می‌کند تا تمام مناطق شهری و جاده ای را پوشش دهد. بدین ترتیب، هر جایی که رانندگان به مشکل یا خسارت در خودرو خود برخورد می‌کنند، تنها کافی است که با شماره تماس096460 شرکت امداد خودرو تماس بگیرند و تیم فوری تعمیر کاران ماشین به سمتشان حرکت خواهد کرد.

امداد خودرو سمنان

Iran Car Relief Services emdad khodro semnan – khodro bar semnan– khodrobar semnan– yadak kesh semnan– emdad khodroeast semnan– khodrobar semnanurmia – khodrobar Tehran semnan– car transfer from east semnanto urmia –


سرعت عمل خدمات دهی در 10 دقیقه:
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت امداد خودرو سمنان7/24، سرعت عمل و پاسخگویی سریع به تماس‌ها است که این امر باعث محبوبیت در میان مردم شده است. مهمانان شهر سمنان می‌توانند به راحتی و با اطمینان شماره تماس 096460 شرکت را در دسترس داشته باشند و در صورت لزوم از مشاوره های رایگان یا کمک رسانی خود را بهره مند سازند.


آیا قیمت حمل خودرو سمنان منصفانه است؟

بله .شرکت امداد خودرو7/24 سمنان علاوه بر کیفیت خدمات، برنامه‌های قیمت بندی قابل قبولی را برای مشتریان خود ارائه میدهد. این بدان معنی است که خدمات حرفه‌ای و مطمئن در قالب یک قیمت منصفانه برای رانندگان در دسترس است و با نظر سنجی مشتریان در سال گذشته میزان رضایت آنها 100% بوده است.


نتیجه:
شرکت امداد خودرو جاده ای سمنان با ارائه خدمات شبانه روزی حرفه‌ای و اعتمادی، نقش حیاتی در حفظ راحتی و امنیت رانندگان در جاده های سمنان ایفا می‌کند. با استفاده از دانش و توانمندی‌های خود، این شرکت تضمین می‌کند که در مواقع اضطراری همواره در دسترس شما است و خرابی خودروی شما را به سرعت برطرف می‌کند.


شماره امداد خودرو سمنان

حمل خودرو به امداد خودرو استان قم

حمل خودرو به امداد خودرو سلفچگان

حمل خودرو به امداد خودرو زنچان

حمل خودرو به امداد خودرو اردبیل

حمل خودرو به امداد خودرو تبریز

حمل خودرو به امداد خودرو همدان

حمل خودرو به امداد خودرو گرمسار

حمل خودرو به امداد خودرو کاشان

امداد خودرو سمنان

امداد خودرو سمنان

تفاوت امداد گلس پلاس فنی امداد خودرو سمنان با دیگر شرکت ها چیست؟

🚗 خدمات حمل خودرو با ابزار های به روز دنیا
✅ راهنمایی حرفه‌ای: تیم ما از کارشناسان حمل و نقل با تجربه و دانش فنی بالا تشکیل شده است که اطمینان می‌دهند حمل خودروی شما با بالاترین استانداردها و امنیت انجام شود.
🌍 پوشش جهانی: از هر نقطه‌ی دنیا، ما به شما ارائه حمل و نقل بین‌المللی خودرو با خودرو بر های نوین و پیشرفته می‌دهیم. از آسیا تا اروپا، ما همیشه در دسترس هستیم.
🔒 امنیت بیشتر: حمل و نقل خودرو با امداد خودرو سـمـنان فناورانه و مدرن، اطمینان حاصل کنید خودروی شما در امان و بدون هیچ خطری به مقصد مورد نظر می‌رسد.
🕒 زمان پایین، کیفیت بالا: با برنامه‌ریزی دقیق تر و استفاده از فناوری مدرن، ما تضمین می‌کنیم که خودروی شما به روز دنیا به مقصد خود برسد.
🤝 خدمات سفارشی: ارائه خدماتی کاملاً سفارشی برای نیازهای خاص شما. ما به شما امکان می‌دهیم تا همه جزئیات حمل و نقل خودرو را به دقت انتخاب کنید.
اگر به دنبال حمل و نقل بی‌دردسر و پیشرفته برتر ایران هستید، با امداد خودرو سـمـنان تماس 096460بگیرید و تجربه‌ای بی‌نظیر را تجربه کنید!
🌟 خدمات حمل و نقل خودرو سخا- انتخابی هوشمند و امن برای خودروهای شم
ا.

امداد خودرو سمنان


از خدمات امداد خودرو096460 اعتماد و رضایت مشتریان
شرکت امداد خودرو شهر سمنان بر ارزشمندترین دارایی یعنی اعتماد مشتریان خود به عنوان هدف اصلی خود تمرکز دارد. با ارائه خدماتی با کیفیت بالا و پاسخگویی فوری به نیازهای رانندگان، این شرکت موفق به کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود شده است شما هم میتوانید با درج نظر در این صفحه ما را به دیگر متقاضیان معرفی کنید

امداد خودرو سمنان


خدمات منحصر به فرد به رانندگان که درخواست تعمیر در محل دارند:
شرکت امداد خودرو سمنان خدمات منحصربه‌فردی را به رانندگان در جاده مانده ارائه می‌دهد. این خدمات شامل ارایه مشاوره‌های تلفنی جهت رفع نقص فنی های جزئی، ارائه اطلاعات ترافیکی به روز و راهنمایی در مسیر مناسب به مقصد موردنظر است


توجه به جنبه اجتماعی
به عنوان یک شرکت مسئول، امداد خودرو شهر سمنان به جنبه اجتماعی نیز توجه داشته و در امور عبور و مرور جاد ها و ارتقای ایمنی رانندگی در شهر فعالیت می‌کند. این اقدامات نشان از تعهد این شرکت نسبت به سلامت و امنیت رانندگان و جامعه محلی است.


سوالات متداول در مورد امداد خودرو سمنان:

آدرس ایمیل سازمانی معتبر امداد خودرو سمنان:

 

info@emdadkhodroskha.ir

درخواست امداد خودرو سمنان


🏎نکات مهم که هنگام رانندگی باید انجام دهیم:
1.با ترمز از روی دست انداز علی الخصوص بر آمدگی رد نشوید.
چرا❓❗️
چون در حالت ترمزگیری و شتاب منفی فنر ها جمع شده و دقیقا مثل یک میله آنی رفتار کرده و تمام ضربه را به سیستم و سرنشینان وارد می‌کند.
🏎نکات مهم رانندگی:
🔴🔴
2. زمان دور در جا یا همان پیچاندن فرمان سعی کنید خودرو حتما حرکت داشته باشد هرچند خیلی کم.
یعنی با حرکت فرمان بگیرید و از پیچاندن فرمان در حالت سکون خودر، خودداری کنید.

چرا❓❗️

چون در حال سکون مقاومت چرخها زیاد است در زمان حرکت ،لاستیکها وقتی به جلو یا عقب حرکت می‌کنند فرمانگیری راحتتر
و سایش چرخها به حداقل
می رسد.

تماس با ما:

شما مردم عزیز میتوانید در 24 ساعت هفت روزه هفته با شماره تماس 096460و02536145و09128521573 به نام امداد خودرو سمنان ارتباط حاصل فرمایید.

آدرس معتبرترین سایت امداد خودرو سمنان

سمنان، شهری پرجمعیت و پرتردد در جنوب مرکزی ایران است. در حوزه حمل و نقل و رانندگی، نیاز به خدمات امداد خودرو در هر زمانی ممکن است برای رانندگان بسیار ضروری و حیاتی باشد. در اینجا نیازمندی به یک شرکت امداد خودرو قدرتمند و قابل اعتماد احساس می‌شود، و دقیقاً همین نیاز را شرکت امداد خودرو در سمنان با شماره تماس 096460 برآورده می‌کند. در این مطلب، به بررسی خدمات امداد خودرو شبانه روزی در شهر سمنان می‌پردازیم

متقاضیان خدمات امداد خودرو میتوانند درخواست آنلاین امدادی ارسال فرماییند.

 

 

گالری تصاویر محصول
 امداد خودرو سمنان خدمات گسترده ای اعم از: اعزام مکانیک سیار حاذق به محل، ارسال انواع یدک کش خودرو متناسب با نوع خودرو شما، امداد بنزین توسط سوخت رسان سیار، امداد باطری توسط باطری ساز سیار، عیب یابی خودرو توسط امدادگر آموزش دیده و ... با نازل ترین قیمت ها ارائه می‌دهد.
 امداد خودرو سخا با سال ها تجربه در زمینه امداد خودرو و خودرو بر در سمنان آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز است.تلفن امدادخودرو سمنان حمل خودروهای لوکس و گران قیمت به تمامی نقاط ایران با ایمنی کامل و صدور بیمه برای وسیله نقلیه شما با خودروبر سمنان.
 برای اعزام فوری امداد خودرو سمنان با شماره 0233137 تماس بگیرید. و در صورتی که به مکانیک سیار سمنان، یدک کش سمنان و یا خودروبر سمنان جهت حمل خودرو در سمنان نیاز دارید با شماره تماس 1693 تماس حاصل فرمایید.
 Introduction of the 24/7 Semnan car emergency phone number in all of Semnan province:Imdad Khodro is one of the best and most experienced car repair units in Semnan and all parts of the country. Read and review car assistance as much as possible.
 امداد خودرو سمنان با شماره تلفن های 1693و 0233137 در خدمت همشهریان و مسافران عزیز است.خدمات امداد خودرو سمنان صرفا به امداد رسانی محدود نمی‌شود، بلکه انجام دادن سرویس های تعمیر سیار و مکانیکی خودرو در محل توسط کارکنان جوان، با انگیزه و فنی از دیگر خدمات مجموعه ما به شمار می‌رود.تمام تلاش ما بر این است که به نحو احسن و بهترین روش ممکن به مشترکین خودمان امداد رسانی کنیم.مجموعه ما یکی از معتبرترین امداد خودروها در کشور بوده و دارای سابقه طولانی، پر افتخار و ماندگار در این حوزه ی کاری است.هم اکنون بسیاری از دوستان و عزیزان ما شاهد خدمات امدادی با کیفیت و بسیار مطلوبی ازما هستند.
 امداد خودرو سمنان با شماره تلفن های 1693 و 0233137 و با در اختیار داشتن تعمیرگاه شبانه روزی و مکانیک سیار سمنان، در خدمت هموطنان عزیز است.
 امداد خودرو سمنان یکی از خدمات اساسی در حوزه خودرو است که در صورت وقوع خرابی یا حادثه در جاده، به رانندگان کمک می‌کند. این خدمات شامل بررسی فنی و تعمیر خودرو، تعویض لاستیک، تامین سوخت و کمک به بازگشت به خانه می‌شود. خدمات امداد رسانی خودرویی در سمنان توسط شرکت‌های خدماتی خودرو ارائه می‌شود. امداد خودرو سمنان با هدف کمک به رانندگان در صورت وقوع خرابی یا حادثه در جاده فعالیت می‌کنند. هموطنان عزیز می‌توانند جهت تماس فوری با امدادگران استان سمنان با شماره تلفن 0233137 تماس بگیرند تا تیمی متشکل از نیرو های متعهد، خبره و کار آزموده در اسرع وقت در محل شما حاضر باشند. اولین و مهمترین ویژگی گروه امداد خودرو شبانه روزی سمنان این است که هدف اصلی ما حمل خودروی شما نیست بلکه هدف اصلی ما امداد رسانی به خودروی شما در محل است. مجموعه ما به همراه تمامی پرسنل دارای مجوز کاملا قانونی و رسمی از نهادهای مربوطه می‌باشند و فاصله شما با امدادگران ما فقط و فقط یک تماس است. همکاران ما از مجرب ترن تکنسین های این زمینه با مدارک تخصصی حرفه ای و رسمی از نهادهای ذیربط می‌باشند. تیم امداد 023 تمام تلاش خود را با نهایت دلسوزی در جلب رضایت مشتری خواهند داشت. گروه امداد خودروی سمنان با بالاترین تجربه و تخصص آماده تعمیر در محل و حمل لوکس ترین خودروهای ایرانی و خارجی وارداتی است.
 تلفن امدادخودرو سمنان حمل خودروهای لوکس و گران قیمت به تمامی نقاط ایران با ایمنی کامل و صدور بیمه برای وسیله نقلیه شما با خودروبر سمنان.
 معرفی شماره تلفن امداد خودرو شبانه روزی سمنان در تمام استان سمنان :امداد خودرو سمنان یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در سمنان و تمامی نقاط کشور است ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.
 تلفن امداد خودرو سمنان معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر سمنان زیر نظر اتحادیه تعمیر کاران اتومبیل است. از اهداف اصلی امدادخودرو سمنان ارائه خدمات سریع و با کیفیت است.
 Semnan Car Repair is one of the best and most experienced car repair units in Semnan and all parts of the country. In order to serve our dear compatriots as much as possible in terms of car issues and problems, we have obliged our experts to continuously study and review the latest car science and car repair services as much as possible.
وظیف ما از خدمات امداد خودرو سمنان:از جمله تعویض لاستیک، تحویل سوخت، پرش و بکسل را ارائه می‌دهیم. اولویت اصلی ما اطمینان از ایمنی شما و بازگشت شما به جاده در سریعترین زمان ممکن است.
با پیشرفت علم و تکنولوژی متقاضیان در بهترین موتور جستوجو اینترنتی به دنبال امداد خودرو سمنان هستند، واضح است که ما بهترین ارائه دهنده کمک های جاده ای و شهری در گوگل هستیم.
معرفی بهترین امداد خودرو سمنان تیم تکنسین های مجرب امداد خودرو سمنان به صورت 24 ساعته در دسترس شما هستند تا در هر شرایط اضطراری به شما کمک کنند.
امداد خودرو سمنان پس از انجام تحقیقات گسترده و تجزیه و تحلیل بازخورد مشتریان نیاز های آنها را شناخته و برای حل مشکل متقاضیان اقدامات ذیل را انجام داده است:
تصاویر
بیشتر
امداد خودرو سمنان ، امداد ایران خودرو ، امداد ایران خودرو در سمنان ، امداد خودرو ، امداد خودرو استان سمنان ، امداد خودرو ام و ام در سمنان ، امداد خودرو تویوتا در سمنان ، امداد خودرو چری در سمنان ، امداد خودرو خودروبر سمنان ، امداد خودرو رنو در سمنان ، امداد خودرو سایپا در سمنان ، امداد خودرو سمنان ، امداد خودرو سیار ایران خودرو در سمنان ، امداد خودرو سیار سایپا در سمنان ، امداد خودرو شبانه روزی ، امداد خودرو کیا در سمنان ، امداد خودرو مدیران خودرو در سمنان ، امداد خودرو هیوندا در سمنان ، امدادخودروتویوتا در سمنان ، امدادخودروخودروبرسمنان ، امدادخودروسایپادرسمنان ، امدادخودروسمنان ، تعمیرگاه ام و ام در سمنان ، تعمیرگاه ایران خودرو در سمنان ، تعمیرگاه تویوتا در سمنان ، تعمیرگاه سایپا در سمنان ، تعمیرگاه سیار سایپا در سمنان ، تعمیرگاه سیار هیوندا ، تعمیرگاه سیار هیوندا در سمنان ، تعمیرگاه شبانه روزی ، تعمیرگاه کیا در سمنان ، تعمیرگاه مدیران خودرو در سمنان ، تعمیرگاه مرکزی ام و ام در سمنان ، تعمیرگاه مرکزی تویوتا در سمنان ، تعمیرگاه مرکزی چری در سمنان ، تعمیرگاه مرکزی کیا در سمنان ، تعمیرگاه مرکزی مدیران خودرو در سمنان ، تعمیرگاه مرکزی هیوندا در سمنان ، جرثقیل ، جرثقیل امداد خودرو سمنان ، جرثقیل امدادخودروسمنان ، جرثقیل حمل خودرو سمنان ، جرثقیل خودرو بر سمنان ، جرثقیل خودروبر سمنان ، جرثقیل خودروبرسمنان ، جرثقیل خودروسوار سمنان ، جرثقیل سمنان ، جرثقیل شبانه روزی سمنان ، جرثقیل ماشین بر سمنان ، جرثقیل یدک کش سمنان ، یدک کش امداد خودرو سمنان ، یدک کش امدادخودروسمنان ، یدک کش جرثقیل سمنان ، یدک کش حمل خودرو سمنان ، یدک کش خودرو بر سمنان ، یدک کش خودروبر سمنان ، یدک کش خودروبرسمنان ، یدک کش خودروسوار سمنان ، یدک کش ماشین بر سمنان ،
instagrammailgoogle
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

31 نظر
امیر علی همتی
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
تشکر ممنون از کار شما راضي بودم
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
حسن رستمی
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
عالي بود
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
حمید بابای
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
ممنون تشکر راضي بودم از شما
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
محمد باقر باقری
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
تشکر تشکر ممنون
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
مریم بربری
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
تشکر از شما آقاي همتي نيا
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
بهمن رفییان
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
خيلي خوب بود کار شما
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
علی طالب
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
راضي بودم از کار شما
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
قاسم علی عرب
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
ممنون زود اومدي تشکر
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
مرتض بلند
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
آقا ابراهيم تشکر کار شما خوب بود
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
کشور بلند
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
خيلي خيلي راضي هستم
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
معصومه بلند
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
آقا همتي‌نيا تشکر با هزينه خوب شما راضي بودم
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
حسین پهلوان
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
من از کار شما راضي بودم عالي بود
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
محمد عبدوست
سه شنبه سوم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
ممنون آقاي همتي‌نيا کار شما عالي بود
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت شما مدیریت امداد خودرو سمنان
اقای امیر صباق
جمعه هشتم دی ۰۲
پاسخ
(1)
()
حاج ابراهيم همتي نيا از کار شما و از گره شما راضي بودم ممنونم که کار منو زود انجام دادي و آقاي همتي و تعميرگاه شما هم راضي بودم ممنونم
پاسخ مدیر سایت
سپاس فراوان از نظرات شما. مدیریت امداد خودرو سمنان
خانم صادقی
جمعه هشتم دی ۰۲
پاسخ
(1)
()
ممنونم آقاي ابراهيم همتي‌نيا که زود کار ما رو پيگري کردي و تعميرگاه آقاي همتي بردي شهرک غرب خيلي هم آدم خوبي بود کار منو زود انجام داد و هزينه خيلي عالي از من گرفت من خيلي راضي بودم از کار گروه شما ممنونم از اتحاد شما ممنونم
پاسخ مدیر سایت
سپاس فراوان از نظرات شما. مدیریت امداد خودرو سمنان
علی نیک نام
پنج شنبه هفتم دی ۰۲
پاسخ
(1)
()
آقاي همتي نيا جان ممنون که نظر دادي ماشين من اوکي شد ممنونم
پاسخ مدیر سایت
سپاس فراوان از نظرات شما. مدیریت امداد خودرو سمنان
ابراهیم همتی‌نیا
جمعه بیست و چهارم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
ممنون عاي بود خدمات شما تشکر
پاسخ مدیر سایت
سپاس فراوان از نظرات شما. مدیریت امداد خودرو سمنان
محمود عرب
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
ممنون از شما براي خدمات خوبتون کارتون اصولي و دقيق
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
ابراهیم همتی نیا
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
ممنون از شما براي خدمات خوبتون شمابهترين امداد خودرو سمنان هستين
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
محمود صدوقی
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
آقا بهترين امداد خودرو سمنان آقاي همتي نيا بهترين خدمات در استان سمنان امداد خودرو سمنان خيلي خوب و عالي ممنونم از خدمات شما بهترين قيمت سراسر ايران ماشاالله دمه شما کرم ممنون
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
فرشته عرب
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
ممنونم از امدادخودرو شما هزينه حمل شما که تلفن گرفتم سايت شما زنگ زدم کمترين و بهترين بود و کمتر از اتحاديه ها بود راضي بودم و عالي بود تشکر
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
محمدخیرخواه
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
آقاي همتي نيا ممنونم از امدادخودرو شما
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
بهمن صداقت
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
از بابت امدادخودرو شما ممنونم خيلي راضي بودم
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
بهار نظری
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
ممنونم از خدمات امدادخودرو شما
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
مرتض عبدوست
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
امدادخودرو شما خيلي راضي بودم
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
علی نظری
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
امدادخودرو سمنان عالي بود ممنونم تشکر
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
امیر علی صدوقی
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
تشکر ميکنم از امدادخودرو شما هرينه عالي بود و زود اومدي بالاي سر ماشين من تشکر
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
ابراهیم همتی‌نیا
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
سلام از امدادخودرو شما تشکر ميکنم که چهار صبح به شما زنگ زدم و زود اومدي بالاي سر ماشين من کار منو انجام دادي و منو نجات دادي من خيلي ترسيد بودم تو جاده تنها بودم ممنونم که نجات دادي منو تشکر قدر داني
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
فرشته عرب
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
امدادخودرو شما خيلي خيلي خيلي عالي بود هم خدمات و هم هزينه ممنونم تشکر
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
ابراهیم همتی نیا
چهارشنبه هشتم آذر ۰۲
پاسخ
(1)
()
ممنونم از آقاي همتي نيا بااين رفتار و انصافي که داشتن
پاسخ مدیر سایت
سپاس از مشارکت در بهبود ما مدیریت امداد خودرو سمنان
جواد
چهارشنبه بیست و چهارم آبان ۰۲
پاسخ
(1)
()
مرسي از کمکي که در شب کمک من کرديد
menusearch
emdadkhodroskha.ir